Rejs jachtem spacerowym

Zapraszamy na rejs widokowy komfortowym stateczkiem pasażerskim. Wycieczka po wodach Jeziorska to wspaniały relaks połączony z lekcją przyrody. Będziecie Państwo mogli poznać tajemnicę Wyspy Kormoranów a także obejrzeć unikatowe ptasie siedliska widoczne tylko z wody. Podpłyniemy w ciekawe miejsca i opowiemy o ich historii. Zapora wodna na tamie z pewnością zaspokoi ciekawość nie tylko najmłodszych.
Nasze rejsy prowadzi wykwalifikowana kadra kapitańska. Statek jest bardzo bezpieczny, wysoce komfortowy i przeznaczony dla maksimum 11 osób.
Zapraszamy na rejsy indywidualne oraz grupowe. Wypływamy codziennie w godzinach: 10.00, 13.00, 16.00, 18.00 przy minimum 8 osobach na pokładzie. Każdy rejs trwa około 1 godziny. W celu sprawdzenia dostępności miejsc zapraszamy do kontaktu z recepcją pod numerem 608 108 431. Poza wyznaczonymi godzinami można zamówić rejs indywidualny. Na specjalne zamówienie organizujemy również rejsy okolicznościowe.
Dostępność atrakcji wymaga potwierdzenia przez recepcję pod numerem 608 108 431

W sprawie dostępności rejsów prosimy o kontakt z recepcją pod numerem 608 108 431

Rejs jachtem żaglowym

Rejs jachtem żaglowym typu Laguna to wysoce komfortowa atrakcja skierowana do osób chętnych poznać tajniki niezwykłej sztuki żeglarskiej. Uczestnicy rejsu współtworzą załogę jachtu dzięki czemu mają możliwość czynnie uczestniczyć w żeglowaniu. Nie trzeba mieć ani wiedzy ani umiejętności. Kapitan wyjaśni co znaczy zwrot przez rufę czy sztag i pokaże jak odknagować to i owo:)
Poznacie smak żeglarskiego kunsztu i przeżyjecie swoją własną, niezapomnianą przygodę.
Nasz jacht jest komfortowy, stabilny i bezpieczny. Wypływamy wyłącznie przy odpowiednich warunkach pogodowych. Czas pływania zależy od zamówienia i nie może być krótszy niż 2 godziny. Optymalną opcją jest rejs 3 godzinny. Załoga może składać się maksymalnie z 8 osób. Zapraszamy i życzymy stopy wody pod kilem. Ahoj!
Dostępność atrakcji wymaga potwierdzenia przez recepcję pod numerem 608 108 431

Przejażdżka skuterem wodnym

Przejażdżka z naszym instruktorem to frajda i prawdziwa przyjemność. Bezpiecznie, mokro i bardzo wesoło! Wystarczy raz spróbować żeby niezależnie od wieku… oszaleć na punkcie sportów wodnych! Super zabawa dla każdego!
Dostępność atrakcji zależna jest od warunków pogodowych i tym samym wymaga potwierdzenia przez recepcję pod numerem 608 108 431

Zwierzęta

 • Ośrodek akceptuje zwierzęta domowe.
 • Pobyt zwierząt w obiektach mieszkalnych ośrodka objęty jest kaucją w wysokości 300 zł.
 • Kaucja płatna jest w recepcji, wyłącznie gotówką w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu po odbiorze domku.
 • Kaucja stanowi zabezpieczenie i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku stwierdzenia zniszczeń dokonanych przez zwierzęta lub w przypadku pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.

Rezerwacje

 • Rezerwacji pobytu można dokonywać drogą telefoniczną, e-mailową bądź za pomocą FORMULARZA KONTAKTOWEGO (zakładka KONTAKT).
 • Przed dokonaniem rezerwacji pobytu prosimy o zapoznanie się z ofertą noclegową.
 • Informacje na temat dostępności miejsc można uzyskać pod numerem: 608 108 431 lub mailowo (zakładka KONTAKT).
 • Rezerwacja pobytu zostaje przyjęta po otrzymaniu danych kontaktowych i potwierdzona po wpływie zaliczki, w wysokości 30% ceny pobytu.
 • Rezerwacji rejsów oraz sprzętu pływającego należy dokonywać kontaktując się z Recepcją Ośrodka.
 • Przedpłat rezerwacyjnych należy dokonywać na podane poniżej konto, uwzględniając czy przelew następuje z konta w kraju czy z konta zagranicznego.
  1. Dane do płatności z kont krajowych:
   • 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
  2. Dane do płatności z kont zagranicznych oraz numer rachunku IBAN:
   • PL 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
   • SWIFT/BIC: INGBPLPW
  W tytule przelewu zawsze wpisujemy przyznany NR REZERWACJI oraz swoje NAZWISKO.
  Odbiorca: Rafa-Jeziorsko