Rezerwacje

Kliknij poniżej aby uzyskać wybrane informacje:

Rezerwacja pobytu w domkach

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji /lipiec - sierpień/ Ośrodek przyjmuje rezerwacje pobytów na minimum 5 dni. Poza okresem wakacji nie rozdzielamy weekendów, rezerwacje przyjmowane są na minimum 2 doby. Rezerwacje na 1 dobę możliwe są wyłącznie w dni powszednie. Pobyt jedno dobowy objęty jest zwyżką eksploatacyjną w wysokości 25% ceny (nie dotyczy przyjazdów z własną przyczepą lub namiotem).

Warunki rezerwacji pobytowej

 1. Rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną, e-mailową bądź za pomocą FORMULARZA KONTAKTOWEGO
 2. Przed dokonaniem rezerwacji pobytu prosimy o zapoznanie się z ofertą noclegową.
 3. Informacji na temat dostępności miejsc i terminów udzielają pracownicy Recepcji pod numerem: 608 108 431 lub mailowo (zakładka KONTAKT)
 4. Dokonując rezerwacji domku należy podać ilość osób dorosłych oraz dzieci do lat 16 (koszt pobytu zależny jest od ilości osób, pobyt dla dzieci objęty jest zniżką).
 5. Rezerwacji pobytu może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia.
 6. Wstępna rezerwacja pobytu zostaje przyjęta po otrzymaniu danych kontaktowych (nazwisko, e-mail, nr telefonu).
 7. Drogą mailową otrzymują Państwo nr swojej rezerwacji wraz z jej szczegółami; rodzajem zakwaterowania, ilością osób, kosztami pobytu, wartością zaliczki, danymi do przelewu itp.
 8. Rezerwacja zostaje potwierdzona w momencie wpłaty zaliczki, która wynosi 40% dla pobytów wakacyjnych (7 dniowych) i 50% dla pobytów weekendowych oraz przedłużonych pakietów weekendowych. Zaliczkę można wpłacić przelewem na konto lub osobiście w Recepcji Ośrodka.
 9. Pełnej opłaty za pobyt należy dokonać w dniu przyjazdu, dokonując formalności meldunkowych w Recepcji.
 10. Zaliczkowanie rezerwacji równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu Ośrodka oraz niniejszych Warunków rezerwacji.
 11. Zaliczka ma formę bezzwrotną.
 12. Wszelkie uwagi i zmiany dotyczące danej rezerwacji winny być kierowane do Recepcji drogą mailową. Tylko wówczas będą one przyjęte jako rzeczowe, uwzględnione w ramach możliwości i potwierdzone przez Recepcję, również drogą mailową. Rezerwacja bez zgłoszonych mailowo zmian zachowuje swoją pierwotną formę.
 13. Zmiany w ilości zakwaterowanych osób należy zgłosić mailowo najpóźniej 3 doby przed terminem przyjazdu. Zmiany zgłaszane na miejscu nie będą uwzględnione.
 14. W przypadku potrzeby otrzymania faktury należy podać taką informację mailem wraz z danymi rozliczeniowymi (nazwa firmy, adres, NIP firmy) najpóźniej z chwilą wpłaty zaliczki. Dane firmy muszą być tożsame z danymi konta bankowego, z którego dokonano wpłaty.
 15. Rezerwacja poprzedzona zaliczką zachowuje ważność do zakończenia pierwszej zarezerwowanej doby pobytowej (godz. 11.00 dnia następnego).
 16. W przypadku rezerwacji bez zaliczki (np. telefonicznej), jeśli Gość nie zamelduje się w Recepcji do godz. 20.00 lub nie poinformuje telefonicznie o opóźnieniu przyjazdu, Jego rezerwacja zostanie anulowana.
 17. Pobyt zwierząt jest odpłatny i objęty kaucją - sprawdź warunki. Zabierając pupila należy otrzymać zgodę na taki pobyt uprzedzając o nim pracownika recepcji. Przyjazd pupila zależy opłacić w dniu przyjazdu.
 18. Przy zakwaterowaniu w obiektach ośrodka jak i na polu namiotowym ośrodek może pobrać kaucję pobytową - sprawdź warunki.
 19. Nie podanie pracownikowi Recepcji adresu e-mail celem przesłania rezerwacji oznacza zgodę Klienta na warunki ustalone telefonicznie bądź osobiście. Jest to tożsame ze zrzeknięciem się prawa do roszczeń w przypadku błędnego zrozumienia oferty oraz szczegółów danej rezerwacji.
 20. Ośrodek może odmówić przyjęcia rezerwacji i tym samym świadczenia usług dla osoby, która w trakcie poprzedniego pobytu naruszyła Regulamin Ośrodka.
 21. Przedpłat rezerwacyjnych należy dokonywać na podane poniżej konto, uwzględniając czy przelew następuje z konta krajowego czy zagranicznego.
  1. Dane do płatności z kont krajowych:
   • 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
  2. Dane do płatności z kont zagranicznych oraz numer rachunku:
   • PL 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
   • SWIFT/BIC: INGBPLPW
  W tytule przelewu zawsze wpisujemy przyznany NR REZERWACJI oraz swoje NAZWISKO.
  Odbiorca: Rafa-Jeziorsko

Rezerwacja miejsc na polu namiotowym

 1. Rezerwacje przyjmowane są wyłącznie dla przyczep i kamperów.
 2. Rezerwacji miejsca należy dokonać wypełniając "Formularz kontaktowy" (zakładka KONTAKT) podając w treści termin przyjazdu, rodzaj sprzętu (kamper/przyczepa/przedsionek).
 3. Złożenie rezerwacji wiąże się z dokonaniem przedpłaty w wysokości 100 zł za każde miejsce. Przedpłata nie podlega zwrotowi.
 4. Przyjęta rezerwacja zostanie przesłana w formie mailowej i potwierdzona po zaksięgowaniu wpłaty.
 5. Rezerwacja miejsca równoznaczna jest z akceptacją Regulaminu Ośrodka.
 6. Ośrodek może odmówić przyjęcia rezerwacji osobom, które w trakcie poprzedniego pobytu naruszyły Regulamin Ośrodka.

Wszystkich rezerwujących informujemy, że nasze pole preferuje pro - rodzinny charakter pobytów. Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz gości, którzy oczekują spokojnego wypoczynku. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23.00 - 7.00. W trosce o wypoczynek gości pobyty młodzieży i pobyty grupowe objęte są kaucją w wysokości min. 300 zł - sprawdź warunki.

Rezerwacja sprzętu pływającego

 1. Rowery wodne nie podlegają rezerwacji.
 2. Rezerwacje sprzętu na dzień lub dobę przyjmowane są na: łodzie wiosłowe, kajaki oraz sprzęt żaglowy. Rezerwacje wymagają przedpłaty w wysokości 100% kosztów wypożyczenia. Żaglówki wypożyczamy wyłącznie osobom posiadającym patent żeglarski.
 3. Rezerwacje sprzętu "na godzinny" przyjmowane są wyłącznie na 9.00 rano i tylko z dziennym wyprzedzeniem. Mają one formę lojalnościową (nie wymagają przedpłaty). W takim przypadku należy stawić się w Recepcji punktualnie o 9.00 rano i dokonać niezbędnych formalności. Brak punktualności automatycznie anuluje rezerwację.
 4. Informacje na temat dostępności sprzętu można uzyskać pod numerem: 608 108 431 lub mailowo (zakładka KONTAKT)
 5. Rezerwacja sprzętu zostanie przyjęta przez pracownika Recepcji po otrzymaniu danych (nazwisko, e-mail, nr telefonu) i potwierdzona po zaksięgowaniu wpłaty.
 6. Ze względów bezpieczeństwa, np. trudne warunki pogodowe, każda rezerwacja może zostać anulowana. W takim przypadku przedpłata zostanie zwrócona.
 7. Rezerwacji rejsów wycieczkowych można dokonać kontaktując się z Recepcją Ośrodka.
 8. Przedpłat rezerwacyjnych należy dokonywać na podany nr konta:
  92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
  W tytule przelewu wpisujemy nazwę jednostki, np. ORION, swoje NAZWISKO oraz datę planowanego wypożyczenia
  Odbiorca: Rafa - Jeziorsko

Rezerwacja miejsca w porcie

 1. Rezerwacji stanowisk w porcie prosimy dokonywać za pomocą Formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka KONTAKT).
 2. Rezerwacja wiąże się z dokonaniem przedpłaty w wysokości 30% całkowitego kosztu. Przedpłata nie podlega zwrotowi.
 3. Pełnej opłaty za wybrany okres cumowania/stacjonowania należy dokonać z góry, przelewem lub osobiście, najpóźniej w dniu rozpoczynającym dany okres usługi.
 4. Brak terminowej wpłaty spowoduje anulowanie rezerwacji.
 5. Rezerwacja stanowisk w porcie i na terenie przystani jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu Przystani i Regulaminu Ośrodka.

Informacje pobytowe

 1. Doba pobytowa w Ośrodku rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Opłatę za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu, dokonując formalności meldunkowych w Recepcji.
 3. W Ośrodku istnieje możliwość płatności kartą.
 4. W opłatę za pobyt w domkach i przyczepach Ośrodka wliczone jest zużycie prądu, wody i pościeli.
 5. Ośrodek oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
 6. Wszystkie domki i przyczepy Ośrodka wyposażone są w czajniki elektryczne oraz w pościel. Ilość kompletów pościeli zgodna jest z ilością zameldowanych osób.
 7. Goście powinni zaopatrzyć się we własne ręczniki i przybory toaletowe.
 8. Tawerna i kawiarenka oferują posiłki a la carte.
 9. W okresie wakacji Tawerna oferuje domowe "Dania dnia" przygotowane z myślą o wczasowiczach.
 10. Wszystkie domki i przyczepy Ośrodka wyposażone są w czajniki elektryczne oraz w pościel. Ilość kompletów pościeli zgodna jest z ilością zameldowanych osób.
 11. Asortyment kuchenny posiadają wyłącznie domki z aneksami.
 12. Ośrodek akceptuje zwierzęta - sprawdź warunki.
 13. Życzenie przedłużania pobytu Gość powinien zgłosić w Recepcji najpóźniej do godz. 9.30 w dniu wymeldowania. Uwzględnimy Państwa życzenie w miarę możliwości. Przedłużenie pobytu wiąże się z dodatkową opłatą.
 14. W przypadku decyzji Gości o skróceniu pobytu Ośrodek nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane a opłacone wcześniej świadczenia.

Zwierzęta

 • Ośrodek akceptuje zwierzęta domowe.
 • Pobyt zwierząt w obiektach mieszkalnych ośrodka objęty jest kaucją w wysokości 300 zł.
 • Kaucja płatna jest w recepcji, wyłącznie gotówką w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu po odbiorze domku.
 • Kaucja stanowi zabezpieczenie i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku stwierdzenia zniszczeń dokonanych przez zwierzęta lub w przypadku pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.

Kaucja

 • Wyskośc kaucji wynosi od 300 zł za domek.
 • Kaucja płatna jest gotówką w recepcji ośrodka, w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu.
 • Kaucja wpłacona przelewem na konto zwracana jest do 7 dni po zakończeniu pobytu.
 • Kaucja stanowi zabezpieczenie finansowe, może ona zostać zatrzymana i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku:
  1. Stwierdzenia zniszczeń dokonanych w mieniu Ośrodka.
  2. Zakłócenia wypoczynku pobytowego innym Gościom oraz zakłócenia ciszy nocnej.
  3. Spowodowania konieczności interwencji ze strony ochrony lub pracowników Ośrodka.
  4. Naruszenia regulaminu Ośrodka.