Rezerwacje

Kliknij poniżej aby uzyskać wybrane informacje:

Rezerwacja pobytu w domkach

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji /lipiec - sierpień/ Ośrodek przyjmuje rezerwacje na minimum 4 noce. Poza okresem wakacji rezerwacje przyjmowane są na minimum 2 noce, zakwaterowanie na 1 dobę objete będzie kosztem za 2 noclegi (nie dotyczy przyjazdów z własną przyczepą lub namiotem). W miesiącach kwiecień / maj / czerwiec / wrzesień / październik domki wynajmowane są na cały weekend, brak możliwości rozpoczęcia lub zakończenia pobytu w soboty.
Ze względu na sytuację pandemiczną goście zakwaterowani w domkach nie mogą przyjmować podczas pobytu osób z zewnątrz, czyli osób niezameldowanych.

Warunki rezerwacji pobytowej

 1. Rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną, e-mailową bądź za pomocą FORMULARZA KONTAKTOWEGO
 2. Przed dokonaniem rezerwacji pobytu prosimy o zapoznanie się z ofertą noclegową.
 3. Informacji na temat dostępności miejsc i terminów udzielają pracownicy Recepcji pod numerem: 608 108 431 lub mailowo (zakładka KONTAKT)
 4. Dokonując rezerwacji domku należy podać ilość osób dorosłych oraz dzieci do lat 16 (koszt pobytu zależny jest od ilości osób, pobyt dla dzieci objęty jest zniżką).
 5. Rezerwacji pobytu może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia.
 6. Wstępna rezerwacja pobytu zostaje przyjęta po otrzymaniu danych kontaktowych (nazwisko, e-mail, nr telefonu).
 7. Drogą mailową otrzymują Państwo nr swojej rezerwacji wraz z jej szczegółami; rodzajem zakwaterowania, ilością osób, kosztami pobytu oraz zaliczki, danymi do przelewu itp.
 8. Rezerwacja zostaje potwierdzona w momencie wpływu zaliczki, która wynosi 40% wartości pobytu dla rezerwacji wakacyjnych i 50% wartości pobytu dla rezerwacji weekendowych. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 48 godzin od złożenia rezerwacji. Dla przyjazdów w ciągu 3 kolejnych dni zaliczkę należy wpłacić w dniu składania rezerwacji (wymagane przesłanie potwierdzenia przelewu). Zaliczkowanie rezerwacji dla pobytów grupowych wg indywidualnych ustaleń.
 9. Zaliczkowanie rezerwacji równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu Ośrodka oraz niniejszych Warunków rezerwacji pobytowej.
 10. Zaliczka nie podlega zwrotowi.
 11. Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące danej rezerwacji winny być kierowane do Recepcji drogą mailową. Tylko wówczas będą one przyjęte jako rzeczowe, uwzględnione w ramach możliwości i potwierdzone przez Recepcję drogą mailową w postaci korekty rezerwacji. Rezerwacja bez pisemnej korekty zachowuje swoją pierwotną formę.
 12. Oferujemy możliwość zmiany terminu pobytu na inny. Bezkosztowa zmiana terminu rezerwacji jest możliwa przy zgłoszeniu wniosku drogą mailową najpóźniej na 30 dni przed zaplanowanym terminem realizacji. Zgłoszenie wniosku między 30 a 14 dniem przed terminem realizacji spowoduje wzrost kosztów rezerwacji o 25%. Zmiana terminu na mniej niż 14 dni przed przyjazdem nie będzie możliwa. Możliwość zmiany terminu dotyczy wyłącznie rezerwacji indywidualnych i bieżącego sezonu turystycznego. Każde przebukowanie będzie uzależnione od dostępności miejsc.
 13. Na wniosek o zmianę terminu pobytu recepcja przedstawi dostępne opcje oraz warunki. Po mailowej akceptacji z Państwa strony zostanie przesłana korekta rezerwacji.
 14. Zmiany dotyczące ilości osób w rezerwacji należy zgłosić mailowo najpóźniej 3 doby przed terminem przyjazdu. Przyjęte zmiany zostaną potwierdzone drogą mailową w postaci korekty rezerwacji. Zmiany zgłaszane na miejscu nie będą uwzględnione.
 15. Na życzenie Gości wystawiamy faktury np. na dofinansowanie czy zwrot kosztów pobytu z zakładu pracy. W przypadku potrzeby otrzymania faktury należy zgłosić taki fakt mailowo przed wpłatą zaliczki. Należy wówczas przesłać właściwe dane wraz z informacją czy podmiotem jest firma czy faktura potrzebna jest do rozliczenia pobytu w zakładzie pracy.
 16. Rezerwacja poprzedzona zaliczką zachowuje ważność do zakończenia pierwszej zarezerwowanej doby pobytowej (godz. 11.00 dnia następnego). Niestawienie się Gości i brak informacji o spóźnionym przyjeździe spowoduje anulowanie rezerwacji.
 17. W przypadku rezerwacji bez zaliczki (np. telefonicznej), jeśli Gość nie zamelduje się w Recepcji do godz. 20.00 lub nie poinformuje telefonicznie o opóźnieniu przyjazdu, Jego rezerwacja zostanie anulowana.
 18. Zwierzęta domowe są akceptowane wyłącznie w wybranych domkach, dlatego planowanie pobytu z pupilem należy zgłosić mailowo i otrzymać zgodę na taki pobyt. Kliknij i sprawdź warunki przyjazdu ze zwierzętami.
 19. Przy zakwaterowaniu w obiektach ośrodka jak i na polu namiotowym recepcja pobierze kaucję - sprawdź warunki.
 20. Nie podanie pracownikowi Recepcji adresu e-mail celem przesłania rezerwacji oznacza zgodę Klienta na warunki ustalone telefonicznie bądź osobiście. Jest to tożsame ze zrzeknięciem się prawa do roszczeń w przypadku błędnego zrozumienia oferty oraz szczegółów danej rezerwacji.
 21. Ośrodek może odmówić przyjęcia rezerwacji i tym samym świadczenia usług dla osoby, która w trakcie poprzedniego pobytu naruszyła Regulamin Ośrodka.
 22. Przedpłat rezerwacyjnych należy dokonywać na podane poniżej konto, uwzględniając czy przelew następuje z konta krajowego czy zagranicznego.
  1. Dane do płatności z kont krajowych:
   • 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
  2. Dane do płatności z kont zagranicznych oraz numer rachunku:
   • PL 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
   • SWIFT/BIC: INGBPLPW
  W tytule przelewu zawsze wpisujemy przyznany NR REZERWACJI oraz swoje NAZWISKO.
  Odbiorca: Rafa-Jeziorsko

Rezerwacja miejsc na polu namiotowym

 1. Rezerwacje na pole namiotowe przyjmowane są wyłącznie dla przyczep i kamperów.
 2. Pobyty pod namiotami zapraszamy według dostępności miejsc.
 3. Rezerwacji miejsca należy dokonać wypełniając "Formularz kontaktowy" (zakładka KONTAKT) podając w treści termin przyjazdu, termin wyjazdu oraz rodzaj sprzętu (kamper/przyczepa/przedsionek).
 4. Złożenie rezerwacji wiąże się z dokonaniem przedpłaty w wysokości 100 zł za każde miejsce. Przedpłata nie podlega zwrotowi.
 5. Przyjęta rezerwacja zostanie przesłana w formie mailowej i potwierdzona po zaksięgowaniu wpłaty.
 6. Rezerwacja miejsca równoznaczna jest z akceptacją Regulaminu Ośrodka.
 7. Pobyt na polu namiotowym może zostać objęty kaucją - kliknij i sprawdź warunki.
 8. Ośrodek może odmówić przyjęcia rezerwacji osobom, które w trakcie poprzedniego pobytu naruszyły Regulamin Ośrodka.

Wszystkich zainteresowanych pobytem informujemy, że nasze pole namiotowe preferuje pro - rodzinny charakter wypoczynku. W okresie wakacji nie przyjmujemy pobytów grupowych. Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz gości, którzy oczekują spokojnego pobytu. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23.00 - 7.00. W trosce o wypoczynek gości pobyt może zostać objęty kaucją - sprawdź warunki. Na polu mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane.

Uwaga! Wszystkie pobyty grupowe wymagają uzgodnienia i mailowej rezerwacji miejsca z wyprzedzeniem.

Rezerwacja sprzętu pływającego

 1. Rowery wodne nie podlegają rezerwacji.
 2. Rezerwacje sprzętu na dzień lub dobę przyjmowane są na: łodzie wiosłowe, kajaki oraz sprzęt żaglowy. Rezerwacje wymagają przedpłaty w wysokości 100% kosztów wypożyczenia. Żaglówki wypożyczamy wyłącznie osobom posiadającym patent żeglarski.
 3. Rezerwacje sprzętu "na godzinny" przyjmowane są wyłącznie na 9.00 rano i tylko z dziennym wyprzedzeniem. Mają one formę lojalnościową (nie wymagają przedpłaty). W takim przypadku należy stawić się w Recepcji punktualnie o 9.00 rano i dokonać niezbędnych formalności. Brak punktualności automatycznie anuluje rezerwację.
 4. Informacje na temat dostępności sprzętu można uzyskać pod numerem: 608 108 431 lub mailowo (zakładka KONTAKT)
 5. Rezerwacja sprzętu zostanie przyjęta przez pracownika Recepcji po otrzymaniu danych (nazwisko, e-mail, nr telefonu) i potwierdzona po zaksięgowaniu wpłaty.
 6. Ze względów bezpieczeństwa, np. trudne warunki pogodowe, każda rezerwacja może zostać anulowana. W takim przypadku przedpłata zostanie zwrócona.
 7. Rezerwacji rejsów wycieczkowych można dokonać kontaktując się z Recepcją Ośrodka.
 8. Przedpłat rezerwacyjnych należy dokonywać na podany nr konta:
  92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
  W tytule przelewu wpisujemy nazwę jednostki, np. ORION, swoje NAZWISKO oraz datę planowanego wypożyczenia
  Odbiorca: Rafa - Jeziorsko

Rezerwacja miejsca w porcie

 1. Rezerwacji stanowisk w porcie prosimy dokonywać za pomocą Formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka KONTAKT).
 2. Rezerwacja wiąże się z dokonaniem przedpłaty w wysokości 30% całkowitego kosztu. Przedpłata nie podlega zwrotowi.
 3. Pełnej opłaty za wybrany okres cumowania/stacjonowania należy dokonać z góry, przelewem lub osobiście, najpóźniej w dniu rozpoczynającym dany okres usługi.
 4. Brak terminowej wpłaty spowoduje anulowanie rezerwacji.
 5. Rezerwacja stanowisk w porcie i na terenie przystani jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu Przystani i Regulaminu Ośrodka.

Informacje pobytowe

 1. Doba pobytowa w Ośrodku rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Ośrodek oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
 3. W Ośrodku istnieje możliwość płatności kartą.
 4. Wszelkich opłat należy dokonać w Recepcji w dniu przyjazdu.
 5. Przy zakwaterowaniu pobierzemy kaucję zwrotną - kliknij i sprawdź warunki.
 6. W opłatę za pobyt wliczone jest zużycie prądu, wody i pościeli.
 7. Parking i wszystkie miejsca postojowe na terenie Ośrodka są płatne.
 8. Przed złożeniem rezerwacji należy zapoznać się ze stanem wyposażenia wybranego domku.
 9. Informacje dotyczące rezerwacji pobytu określają "Warunki rezerwacji pobytowej".
 10. Wszystkie domki wyposażono w pościel. Ilość kompletów zgodna jest z ilością zameldowanych osób.
 11. Asortyment kuchenny posiadają wyłącznie domki z aneksami.
 12. Tawerna oferuje dania w opcji a la carte.
 13. W okresie wakacji Tawerna serwuje domowe "Dania dnia" przygotowane z myślą o wczasowiczach.
 14. Opcja pobytów z wyżywieniem HB dotyczy wyłącznie pakietów pobytowych w określonych terminach.
 15. Zwierzęta akceptowane są wyłącznie w wybranych domkach - kliknij i dowiedz się więcej.

Kaucja pobytowa

 1. Kaucja wynosi min 300 zł za domek / zakwaterowanie na polu namiotowym.
 2. Kaucja pobierana jest w gotówce w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu.
 3. Kaucja wpłacona przelewem na konto zwracana jest do 7 dni po zakończeniu pobytu.
 4. Kaucja stanowi zabezpieczenie finansowe, może ona zostać zatrzymana i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku:
  1. Stwierdzenia zniszczeń dokonanych w domku lub innym mieniu Ośrodka.
  2. Pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.
  3. Zakłócenia ciszy nocnej i wypoczynku pobytowego innym gościom.
  4. Spowodowania konieczności interwencji ze strony ochrony lub pracowników Ośrodka.
  5. Naruszenia regulaminu Ośrodka.

Przyjazd ze zwierzętami

Planowanie pobytu z pupilem należy zgłosić mailowo i otrzymać zgodę na taki pobyt. W przypadku chęci przyjazdu z psem wymagane jest podanie rasy psa. Akceptacja zostanie potwierdzona mailowo w przesłanej Państwu rezerwacji. Pobyt pupila jest płatny zgodnie z cennikiem i objęty kaucją zwrotną w wysokości 500 zł. Kaucja zostanie zatrzymana w przypadku stwierdzenia zniszczeń lub pozostawienia domku w stanie wymagającym ponadstandardowego sprzątania lub prania.

Uwaga! Prosimy nie zabierać pupili bez otrzymania mailowej zgody na takie zakwaterowanie. Taki pobyt nie zostanie przyjęty.

Bezpieczeństwo Państwa rezerwacji
kwarantanna / izolacja / zakaz przemieszczania

Rezerwacje złożone w na naszym obiekcie są gwarantowane, dlatego zachowacie Państwo pełną możliwość realizacji pobytu w przypadku rezygnacji z przyjazdu z powodu wystąpienia choroby zakaźnej covid, nałożenia izolacji lub kwarantanny. Zgodnie z rekomendacją Polskiej Izby Turystyki rezerwacja zostanie przebukowana na inny, dogodny dla Państwa termin w sezonie 2022 w przypadku rezerwacji weekendowych i 2022/2023 w przypadku rezerwacji wakacyjnych. Zostaniecie Państwo poproszeni o przedstawienie dokumentu potwierdzającego powyższą sytuację w następstwie czego recepcja ustali nowy termin Państwa pobytu. Rezerwacja zostanie przebukowana również w sytuacji rządowego zakazu świadczenia usług turystycznych przez obiekty do tego przeznaczone.

Kaucja pobytowa

 1. Kaucja wynosi min 300 zł za domek / zakwaterowanie na polu namiotowym.
 2. Kaucja pobierana jest w gotówce w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu.
 3. Kaucja wpłacona przelewem na konto zwracana jest do 7 dni po zakończeniu pobytu.
 4. Kaucja stanowi zabezpieczenie finansowe, może ona zostać zatrzymana i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku:
  1. Stwierdzenia zniszczeń dokonanych w domku lub innym mieniu Ośrodka.
  2. Pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.
  3. Zakłócenia ciszy nocnej i wypoczynku pobytowego innym gościom.
  4. Spowodowania konieczności interwencji ze strony ochrony lub pracowników Ośrodka.
  5. Naruszenia regulaminu Ośrodka.