Informacje na temat Ośrodka

Położenie i charakterystyka

Rafa Jeziorsko / Camping 52 znajduje się w centralnej Polsce na skraju dwóch województw; łódzkiego i wielkopolskiego. Ośrodek położony jest nad samym brzegiem jeziora Jeziorsko o powierzchni 42 km2.

Położenie Rafy-Jeziorsko
Położenie Ośrodka

Ośrodek prezentuje szeroką ofertę turystyczną i rekreacyjną. Przepięknie usytuowany oferuje możliwość wypoczynku w wyjątkowo malowniczym miejscu.
Znakomity obiekt dla rodzin, wyjazdów we dwoje lub w grupie znajomych. Właściwe miejsce dla osób z pasją żeglowania oraz tych, którzy kochają wszelkie sporty wodne. Obiekt jest przestronny, a mimo to panuje tu kameralna atmosfera. Bazę noclegową stanowią nowoczesne domki campingowe o wysokim standardzie. Doskonale umeblowane i wyposażone zapewniają komfort letniego wypoczynku. Na terenie znajduje się wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Wspaniałe jedzenie, rekreacja wodna, wspólne biesiady przy ognisku, grillowanie, rejsy wycieczkowe, boiska do gier i zabaw. Oprócz tego wędkowanie o wschodzie słońca i spokój nad jeziorem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na terenie ośrodka
piktogram
Domki
piktogram
Pole campingowe
piktogram
Plac zabaw
piktogram
Dostęp do Wi - Fi
piktogram
Plaża
piktogram
Plac do koszykówki
piktogram
Tawerna
piktogram
Taras z leżakami
piktogram
Ping - pong
piktogram
Kawiarnia letnia
piktogram
Wypożyczalnia rowerów
piktogram
Bilard
piktogram
Sklep spożywczy i turystyczny
piktogram
Boisko do piłki plażowej
piktogram
Badminton
piktogram
Wypożyczalnia sprzętu wodnego
piktogram
Altana na ognisko z grillem
piktogram
Gry planszowe dla dzieci i dorosłych
piktogram
Port
piktogram
Siłownia zewnętrzna
piktogram
Monitoring i ochrona
piktogram
Slip
piktogram
Sala do spotkań, gier i zabaw (sprzęt audio, projektor)
piktogram
Parking

Domki i Camping

Ośrodek dysponuje szeroką ofertą noclegową, która w okresie wakacji skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych. Pobyty grupowe zapraszamy w miesiącach: kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień. Ośrodek posiada domki kempingowe i przyczepy różnych typów i o różnym standardzie.
Camping Ośrodka zrzeszony jest w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu pod nr 52. Teren campingu jest przestronny i gwarantuje wysoki standard w zakresie mediów i sanitariatów, z gorącą wodą dostępną w kuchni i w łazienkach bez ograniczeń 24/h.

Tawerna

Do dyspozycji Gości na terenie kawiarenka oraz tawerna, która oferuje wyśmienite dania z karty w postaci śniadań, obiadów, przekąsek i deserów. Dla pobytów wczasowych istnieje też możliwość wykupienia wyżywienia. Obsługujemy grupy zorganizowane, serwujemy posiłki dla rodzin z małymi dziećmi. W przypadku pobytów grupowych oferujemy zniżki na wyżywienie.

Port i Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Port oferuje usługi typu wodowanie, cumowanie i zimowanie dla wszelkiego rodzaju jednostek. Port usytuowany jest w malowniczej zatoce, która umożliwia zaciszne i komfortowe cumowanie jachtów zarówno przy kei jak i przy brzegu. Wypożyczalnia sprzętu wodnego oferuje żaglówki, łodzie, kajaki, rowery i motorowery wodne oraz szereg atrakcji wodnych. Na miłośników spokojnego wypoczynku czekają rejsy komfortowym jachtem żaglowym lub motorowym.

Okolica

W pobliżu Ośrodka znajduje się kompleks basenów termalnych Uniejów, Zoo Safari w Borysewie oraz stadnina koni. Malowniczy teren Zalewu Jeziorsko to również znakomite miejsce dla miłośników wycieczek - pieszych, rowerowych i konnych. Południowa część zbiornika stanowi rezerwat ornitologiczny gdzie spotkać można ponad 250 gatunków ptaków.