Wypocznij bezpiecznie

SAMODZIELNE DOMKI

Wielu z Państwa zmęczonych jest bardzo trudną sytuacją związaną ze stanem epidemicznym w Polsce. W ostatnim czasie wszyscy pozostaliśmy w domach, dbając o siebie nawzajem i przestrzegając słusznie narzuconych zasad i nowych form funkcjonowania.

Izolacja domowa nie może jednak trwać zbyt długo i wielu z Państwa poszukiwać będzie bezpiecznych miejsc na wypoczynek, miejsc które pozwolą odreagować dorosłym i dzieciom.

Informujemy, że na dzień dzisiejszy, mimo trudnej sytuacji przygotowujemy otwarcie sezonu i dołożymy wszelkich starań, aby świadczyć usługi turystyczne i aby zaplanowany przez Państwa wypoczynek był możliwy. Zaoferujemy wysoki stopień bezpieczeństwa poprzez możliwość zakwaterowania w samodzielnych domkach, z dala od innych osób, możliwość płatności kartą, indywidualną obsługę Gości.

Z DALA OD AGLOMERACJI

Rafa Jeziorsko to miejsce na łonie natury, położone z dala od aglomeracji i dużych skupisk. Sąsiadami są tu głównie ptaki, ryby i dzikie kaczki. Przed swoim domkiem możecie Państwo rozpalić grilla i urządzić kameralną biesiadę rodzinną na własnym tarasie. W przypadku decyzji o przedłużeniu zamknięcia lokali gastronomicznych nasza Tawerna świadczyć będzie usługi na wynos i wyłącznie dla Gości Ośrodka. Będziemy zamknięci dla osób z zewnątrz.

Majówka

Napisz do nas, podaj termin i skład osobowy, zaproponujemy dogodną opcję zakwaterowania i przedstawimy koszty zależne od terminu oraz długości pobytu.

Kliknij tutaj aby przejść do oferty na majówkę.
Kliknij tutaj aby przejść do oferty na wakacje.
Kliknij tutaj aby przeczytać opisy i obejrzeć zdjęcia wszystkich domków.

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka kontakt).

Kliknij tutaj aby skorzystać z formularza kontaktowego.