Wypocznij bezpiecznie

SAMODZIELNE DOMKI

Wielu z Państwa zmęczonych jest trudną sytuacją związaną ze stanem epidemicznym w Polsce. W ostatnim czasie wszyscy długo pozostawaliśmy w domach, dbając o siebie nawzajem i przestrzegając narzuconych zasad i nowych form funkcjonowania.

Jak widać, izolacja domowa nie może trwać zbyt długo i wielu z Państwa powróciło już do pracy i swoich obowiązków. Wielu z Państwa szuka również bezpiecznych miejsc na wypoczynek weekendowy i wakacyjny, miejsc które pozwolą odreagować dorosłym i dzieciom. Informujemy zatem, że ośrodek jest już czynny i przyjmuje gości świadcząc usługi noclegowe i rekreacyjne. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić Państwu maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy możliwość zakwaterowania w samodzielnych domkach, z dala od innych osób, możliwość płatności kartą, indywidualną obsługę Gości. Nasza Tawerna serwuje wyśmienite dania śniadania, obiady i desery w opcji a la carte. Zapraszamy na domkowe zupy, ryby itp. Stoły ustawione są w bezpiecznej odległości.

Z DALA OD AGLOMERACJI

Rafa Jeziorsko to miejsce na łonie natury, położone nad samym brzegiem jeziora, z dala od aglomeracji i dużych skupisk. Przed swoim domkiem możecie Państwo rozpalić grilla i urządzić kameralną biesiadę rodzinną na własnym tarasie. Zapraszamy na wypoczynek rodzinny nad wodą. Można już skorzystać z wypożyczalni sprzętu, która na ten moment oferuje rowerki, kajaki i łódki wiosłowe.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich nas, gości oraz pracowników ośrodka, wszystkie miejsca użyteczności są każdego dnia kilkakrotnie dezynfekowane.

Majówka

Napisz do nas, podaj termin i skład osobowy, zaproponujemy dogodną opcję zakwaterowania i przedstawimy koszty zależne od terminu oraz długości pobytu.

Kliknij tutaj aby przejść do oferty na wakacje.
Kliknij tutaj aby przeczytać opisy i obejrzeć zdjęcia wszystkich domków.

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka kontakt).

Kliknij tutaj aby skorzystać z formularza kontaktowego.