Wypocznij bezpiecznie

SAMODZIELNE DOMKI

Wielu z Państwa zmęczonych jest trudną sytuacją związaną ze stanem epidemicznym w Polsce. W ostatnim czasie wszyscy długo pozostawaliśmy w domach, dbając o siebie nawzajem, przestrzegając dystansu i odmiennych zasad funkcjonowania.

Izolacja domowa nie może trwać jednak zbyt długo, dlatego wielu z Państwa poszukuje bezpiecznego miejsca na wypoczynek weekendowy lub wakacyjny, miejsca które pozwoli odreagować dorosłym i dzieciom. Informujemy zatem, że ośrodek przygotowuje się obecnie do sezonu i świadczenia dla Państwa usług turystycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy możliwość zakwaterowania w samodzielnych domkach, z dala od innych osób, możliwość płatności kartą, indywidualną obsługę Gości. Nasza Tawerna zaoferuje Państwu opcję spożycia posiłków na miejscu lub na wynos (jeśli gastronomia nie będzie dopuszczona do pełnego funkcjonowania). W karcie różnorodne śniadania, obiady, przekąski i desery.

Z DALA OD AGLOMERACJI

Rafa Jeziorsko to miejsce na łonie natury, położone nad samym brzegiem jeziora, z dala od aglomeracji i dużych skupisk. Przed swoim domkiem możecie Państwo rozpalić grilla i urządzić kameralną biesiadę rodzinną na własnym tarasie. Zapraszamy na wypoczynek rodzinny nad wodą. Można już skorzystać z wypożyczalni sprzętu, która na ten moment oferuje rowerki, kajaki i łódki wiosłowe.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich nas, gości oraz pracowników ośrodka, wszystkie miejsca użyteczności są każdego dnia kilkakrotnie dezynfekowane.

Majówka

Napisz do nas, podaj termin i skład osobowy, zaproponujemy dogodną opcję zakwaterowania i przedstawimy koszty zależne od terminu oraz długości pobytu.

Kliknij tutaj aby przejść do oferty na wakacje.
Kliknij tutaj aby przeczytać opisy i obejrzeć zdjęcia wszystkich domków.

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka kontakt).

Kliknij tutaj aby skorzystać z formularza kontaktowego.