Wypocznij bezpiecznie

SAMODZIELNE DOMKI

Długotrwały stan epidemiczny spowodował, że wszyscy nauczyliśmy się funkcjonować w odmienny sposób. Inaczej żyjemy, inaczej pracujemy, planujemy i nieco inaczej wypoczywamy.

Poszukujemy bezpiecznych miejsc na wakacje oraz weekendowe wypady za miasto, miejsc które zapewnią nam swobodę i naturalny dystans. Dlatego z przyjemnoscią informujemy, że ośrodek przygotowuje się do kolejnego sezonu i świadczenia dla Państwa usług turystycznych w szerokim zakresie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom maksimum komfortu i bezpiecznej swobody w tych trudnych dla wszystkich czasach. Oferujemy możliwość zakwaterowania w samodzielnych domkach, możliwość płatności kartą, indywidualną obsługę Gości. Nasza Tawerna zaoferuje Państwu możliwość spożycia posiłków na łonie natury czyli na powietrzu. Dołożymy wszelkich starań, aby wypoczynek w sezonie 2022 był dla Was w pełni udany i satysfakcjonujący, dodał energii i naładował Wasze życiowe baterie.

Z DALA OD AGLOMERACJI

Rafa Jeziorsko to miejsce na łonie natury, położone nad samym brzegiem jeziora, z dala od aglomeracji i dużych skupisk. Przed swoim domkiem możecie Państwo rozpalić grilla i urządzić kameralną biesiadę rodzinną na własnym tarasie. Zapraszamy na wypoczynek rodzinny nad wodą. W trosce o bezpieczeństwo gości i pracowników zachowujemy zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Majówka

Napisz do nas, podaj termin i skład osobowy, zaproponujemy dogodną opcję zakwaterowania i przedstawimy koszty zależne od terminu oraz długości pobytu.

Kliknij tutaj aby przejść do oferty na wakacje.
Kliknij tutaj aby przeczytać opisy i obejrzeć zdjęcia wszystkich domków.

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka kontakt).

Kliknij tutaj aby skorzystać z formularza kontaktowego.