Rezerwacje

Kliknij poniżej aby uzyskać wybrane informacje:

Rezerwacja pobytu w domkach

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji /lipiec - sierpień/ Ośrodek przyjmuje rezerwacje pobytów na minimum 7 dni. Poza okresem wakacji nie rozdzielamy weekendów, rezerwacje przyjmowane są na minimum 2 doby. Rezerwacje na 1 dobę możliwe są wyłącznie w dni powszednie. Pobyt jedno dobowy objęty jest zwyżką eksploatacyjną w wysokości 25% ceny (nie dotyczy przyjazdów z własną przyczepą lub namiotem).
Ze względu na sytuację pandemiczną goście zakwaterowani w domkach nie mogą przyjmować podczas pobytu osób z zewnątrz, czyli osób niezameldowanych.

Warunki rezerwacji pobytowej

 1. Rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną, e-mailową bądź za pomocą FORMULARZA KONTAKTOWEGO
 2. Przed dokonaniem rezerwacji pobytu prosimy o zapoznanie się z ofertą noclegową.
 3. Informacji na temat dostępności miejsc i terminów udzielają pracownicy Recepcji pod numerem: 608 108 431 lub mailowo (zakładka KONTAKT)
 4. Dokonując rezerwacji domku należy podać ilość osób dorosłych oraz dzieci do lat 16 (koszt pobytu zależny jest od ilości osób, pobyt dla dzieci objęty jest zniżką).
 5. Rezerwacji pobytu może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia.
 6. Wstępna rezerwacja pobytu zostaje przyjęta po otrzymaniu danych kontaktowych (nazwisko, e-mail, nr telefonu).
 7. Drogą mailową otrzymują Państwo nr swojej rezerwacji wraz z jej szczegółami; rodzajem zakwaterowania, ilością osób, kosztami pobytu oraz zaliczki, danymi do przelewu itp.
 8. Rezerwacja zostaje potwierdzona w momencie wpływu zaliczki, która wynosi 50% wartości pobytu dla rezerwacji min 7 dniowych i 100% wartości pobytu dla rezerwacji weekendowych lub krótszych niż tydzień. Zaliczkę można wpłacić przelewem na konto lub osobiście w Recepcji Ośrodka.
 9. Zaliczkowanie rezerwacji równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu Ośrodka oraz niniejszych Warunków rezerwacji.
 10. Zaliczka nie podlega zwrotowi.
 11. Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące danej rezerwacji winny być kierowane do Recepcji drogą mailową. Tylko wówczas będą one przyjęte jako rzeczowe, uwzględnione w ramach możliwości i potwierdzone przez Recepcję drogą mailową w postaci korekty rezerwacji. Rezerwacja bez pisemnej korekty zachowuje swoją pierwotną formę.
 12. W przypadku chęci zmiany terminu rezerwacji należy zgłosić taki wniosek drogą mailową najpóźniej na 14 dni przed planowym terminem pobytu. Zgłoszenie nie gwarantuje możliwości przebukowania i będzie uzależnione od dostępności miejsc. Koszty pobytu przy zmianie terminu mogą ulec zmianie. Przebukowania rezerwacji można dokonać na bieżący rok kalendarzowy i tylko jeden raz. Możliwość zmiany terminu dotyczy wyłącznie rezerwacji indywidualnych.
 13. Na wniosek o zmianę terminu pobytu recepcja w formie mailowej przedstawi weryfikację kosztów pobytu. Po jej akceptacji korekta rezerwacji zostanie Państwu przesłana również w formie mailowej i potwierdzona po zaksięgowaniu dopłaty. Brak dopłaty pozostawi rezerwację w jej pierwotnej formie.
 14. Zmiany dotyczące ilości osób w rezerwacji należy zgłosić mailowo najpóźniej 3 doby przed terminem przyjazdu. Przyjęte zmiany zostaną potwierdzone drogą mailową w postaci korekty rezerwacji. Zmiany zgłaszane na miejscu nie będą uwzględnione.
 15. W przypadku potrzeby otrzymania faktury należy podać taką informację mailem wraz z danymi rozliczeniowymi (nazwa firmy, adres, NIP firmy) najpóźniej z chwilą wpłaty zaliczki. Dane firmy muszą być tożsame z danymi konta bankowego, z którego dokonano wpłaty.
 16. Rezerwacja poprzedzona zaliczką zachowuje ważność do zakończenia pierwszej zarezerwowanej doby pobytowej (godz. 11.00 dnia następnego).
 17. W przypadku rezerwacji bez zaliczki (np. telefonicznej), jeśli Gość nie zamelduje się w Recepcji do godz. 20.00 lub nie poinformuje telefonicznie o opóźnieniu przyjazdu, Jego rezerwacja zostanie anulowana.
 18. Zwierzęta domowe są akceptowane wyłącznie w wybranych domkach, dlatego planowanie pobytu z pupilem należy zgłosić mailowo i otrzymać zgodę na taki pobyt. Kliknij i sprawdź warunki przyjazdu ze zwierzetami.
 19. Przy zakwaterowaniu w obiektach ośrodka jak i na polu namiotowym ośrodek może pobrać kaucję pobytową - sprawdź warunki.
 20. Nie podanie pracownikowi Recepcji adresu e-mail celem przesłania rezerwacji oznacza zgodę Klienta na warunki ustalone telefonicznie bądź osobiście. Jest to tożsame ze zrzeknięciem się prawa do roszczeń w przypadku błędnego zrozumienia oferty oraz szczegółów danej rezerwacji.
 21. Ośrodek może odmówić przyjęcia rezerwacji i tym samym świadczenia usług dla osoby, która w trakcie poprzedniego pobytu naruszyła Regulamin Ośrodka.
 22. Przedpłat rezerwacyjnych należy dokonywać na podane poniżej konto, uwzględniając czy przelew następuje z konta krajowego czy zagranicznego.
  1. Dane do płatności z kont krajowych:
   • 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
  2. Dane do płatności z kont zagranicznych oraz numer rachunku:
   • PL 92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
   • SWIFT/BIC: INGBPLPW
  W tytule przelewu zawsze wpisujemy przyznany NR REZERWACJI oraz swoje NAZWISKO.
  Odbiorca: Rafa-Jeziorsko

Rezerwacja miejsc na polu namiotowym

 1. Rezerwacje na pole namiotowe przyjmowane są wyłącznie dla przyczep i kamperów.
 2. Pobyty pod namiotami zapraszamy według dostępności miejsc.
 3. Rezerwacji miejsca należy dokonać wypełniając "Formularz kontaktowy" (zakładka KONTAKT) podając w treści termin przyjazdu, termin wyjazdu oraz rodzaj sprzętu (kamper/przyczepa/przedsionek).
 4. Złożenie rezerwacji wiąże się z dokonaniem przedpłaty w wysokości 100 zł za każde miejsce. Przedpłata nie podlega zwrotowi.
 5. Przyjęta rezerwacja zostanie przesłana w formie mailowej i potwierdzona po zaksięgowaniu wpłaty.
 6. Rezerwacja miejsca równoznaczna jest z akceptacją Regulaminu Ośrodka.
 7. Ośrodek może odmówić przyjęcia rezerwacji osobom, które w trakcie poprzedniego pobytu naruszyły Regulamin Ośrodka.

Wszystkich zainteresowanych pobytem informujemy, że nasze pole preferuje pro - rodzinny charakter wypoczynku. W okresie wakacji nie przyjmujemy pobytów grupowych. Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz gości, którzy oczekują spokojnego pobytu. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23.00 - 7.00. W trosce o wypoczynek gości pobyt może zostać objęty kaucją w wysokości min. 300 zł - sprawdź warunki.

Uwaga - COVID! Zgodnie wytycznymi Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu i w trosce o bezpieczeństwo turystów camping nie przyjmuje w czasie wakacji pobytów grupowych. Goście zobligowani są nie przyjmować podczas pobytu osób z zewnątrz, czyli osób niezameldowanych.

Rezerwacja sprzętu pływającego

 1. Rowery wodne nie podlegają rezerwacji.
 2. Rezerwacje sprzętu na dzień lub dobę przyjmowane są na: łodzie wiosłowe, kajaki oraz sprzęt żaglowy. Rezerwacje wymagają przedpłaty w wysokości 100% kosztów wypożyczenia. Żaglówki wypożyczamy wyłącznie osobom posiadającym patent żeglarski.
 3. Rezerwacje sprzętu "na godzinny" przyjmowane są wyłącznie na 9.00 rano i tylko z dziennym wyprzedzeniem. Mają one formę lojalnościową (nie wymagają przedpłaty). W takim przypadku należy stawić się w Recepcji punktualnie o 9.00 rano i dokonać niezbędnych formalności. Brak punktualności automatycznie anuluje rezerwację.
 4. Informacje na temat dostępności sprzętu można uzyskać pod numerem: 608 108 431 lub mailowo (zakładka KONTAKT)
 5. Rezerwacja sprzętu zostanie przyjęta przez pracownika Recepcji po otrzymaniu danych (nazwisko, e-mail, nr telefonu) i potwierdzona po zaksięgowaniu wpłaty.
 6. Ze względów bezpieczeństwa, np. trudne warunki pogodowe, każda rezerwacja może zostać anulowana. W takim przypadku przedpłata zostanie zwrócona.
 7. Rezerwacji rejsów wycieczkowych można dokonać kontaktując się z Recepcją Ośrodka.
 8. Przedpłat rezerwacyjnych należy dokonywać na podany nr konta:
  92 1050 1461 1000 0092 2187 4697
  W tytule przelewu wpisujemy nazwę jednostki, np. ORION, swoje NAZWISKO oraz datę planowanego wypożyczenia
  Odbiorca: Rafa - Jeziorsko

Rezerwacja miejsca w porcie

 1. Rezerwacji stanowisk w porcie prosimy dokonywać za pomocą Formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka KONTAKT).
 2. Rezerwacja wiąże się z dokonaniem przedpłaty w wysokości 30% całkowitego kosztu. Przedpłata nie podlega zwrotowi.
 3. Pełnej opłaty za wybrany okres cumowania/stacjonowania należy dokonać z góry, przelewem lub osobiście, najpóźniej w dniu rozpoczynającym dany okres usługi.
 4. Brak terminowej wpłaty spowoduje anulowanie rezerwacji.
 5. Rezerwacja stanowisk w porcie i na terenie przystani jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu Przystani i Regulaminu Ośrodka.

Aufenthaltsinformationen

 1. Check-in für Gäste mit Unterkunft Rafa-Jeziorsko beginnt um 16.00 Uhr und endet um 11.00 Uhr
 2. Am Tag der Abreise, nach dem Verlassen des Hauses um 12:00 Uhr, können die Gäste im Zentrum bis 22.00 bleiben
 3. Kinder unter 2 Jahre alt, die die Unterkunft am Zentrum nutzen und werden mit den Eltern ( ohne Schlafgelegenheiten ) untergebracht sind, bleiben kostenlos.
 4. Das Resort verfügt über eine touristische Kinderbett, Wickeltisch und Sitz für die Fütterung. Es besteht die Möglichkeit der Buchung.
 5. Alle Kabinen und Anhänger sind mit Bettwäsche ausgestattet. Anzahl von Bettzeug gleich der Anzahl der Personen.
 6. Gäste sollten ihre eigenen Handtücher mitbringen.
 7. Küchengeräte sind nur in Häusern mit einer Küchenzeile ausgestattet.
 8. Das Restaurant ist von h. 9.00-22.00 offen (am Wochenende bis 23.00 Uhr)
 9. Bereitschaft, die Vollpension zu verwenden, muss man von der Buchung bis zum Aufenthalt gemeldet werden oder an der Reception zumindest am Tag vor mitgeteilt.
 10. Kinder unter 12 Jahren, gibt es eine Möglichkeit, Halbpension zu kaufen.
 11. Das Resort akzeptiert Haustiere. sprawdź warunki
 12. Reservierungen können per Telefon, E-Mail oder unter Verwendung des Kontaktformulars (Registerkarte Kontakte) werden

Przyjazd ze zwierzętami

Planowanie pobytu z pupilem należy zgłosić i otrzymać zgodę na taki pobyt. Akceptacja zostanie potwierdzona mailowo w przesłanej Państwu rezerwacji. Pobyt pupila jest dodatkowo płatny (zgodnie z cennikiem) i objęty kaucją zwrotną w wysokości 300 zł. Kaucja zostanie zatrzymana w przypadku stwierdzenia zniszczeń lub pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.

Możliwość przyjazdu ze zwierzęciem domowym oferujemy w domkach typu: Lux, Komfort, Standard Plus, Standard, Family, Portowy, Mini.

W domkach Superior i Holenderski pobyt zwierząt nie jest możliwy.

Kaucja

 • Kaucja wynosi 300 zł za domek.
 • Kaucja pobierana jest w gotówce w recepcji w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu po odbiorze domku.
 • Kaucja wpłacona przelewem na konto zwracana jest do 7 dni po zakończeniu pobytu.
 • Kaucja stanowi zabezpieczenie finansowe, może ona zostać zatrzymana i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku:
  1. Stwierdzenia zniszczeń dokonanych w mieniu Ośrodka.
  2. Pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.
  3. Zakłócenia wypoczynku pobytowego innym gościom oraz zakłócenia ciszy nocnej.
  4. Spowodowania konieczności interwencji ze strony ochrony lub pracowników Ośrodka.
  5. Naruszenia regulaminu Ośrodka.
  6. Łamania obostrzeń narzuconych w związku z sytuacją pandemiczną.

Kaucja porządkowa

 • Kaucja porządkowa wynosi 300 zł.
 • Kaucja wpłacana jest gotówką w recepcji Ośrodka w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu.
 • Kaucja wpłacona przelewem na konto zwracana jest do 7 dni po zakończeniu pobytu.
 • Kaucja stanowi zabezpieczenie finansowe, może ona zostać zatrzymana i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku:
  1. Zakłócenia wypoczynku pobytowego innym gościom oraz zakłócenia ciszy nocnej.
  2. Spowodowania konieczności interwencji ze strony ochrony lub pracowników Ośrodka.
  3. Nieobyczajnego zachowania.
  4. Naruszenia regulaminu Ośrodka.
  5. Łamania obostrzeń narzuconych w związku z sytuacją pandemiczną.