Rafa na Boatshow 2017

Rafa na Targach Boatshow 2017 – relacja!

Targi Boatshow to wielka łódzka impreza skupiająca pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych, począwszy od projektantów i producentów niewybrednych jachtów żaglowych i motorowych, poprzez wytrawnych żeglarzy, sportowców, wodniaków i turystów, którzy umiłowali aktywny wypoczynek nad wodą. Ekskluzywne jachty, skutery wodne, motorówki światowych marek, do tego pełna gama sprzętu i akcesoriów tematycznych. Wszystko to można było zobaczyć w łódzkiej hali Expo w dniach 17-19 listopada 2017 roku.

Targi Boatshow 2017

Skoro pływamy to pytanie gdzie? Jeśli chodzi o akweny z niebotycznym potencjałem to oczywiście Jeziorsko! Ogromne, czyste, niezatłoczone i otwarte na każdą formę turystyki i rekreacji wodnej. Jeziorsko doskonale znane w Wielkopolsce i wielu rejonach kraju, wciąż mało jeszcze popularne w regionie łódzkim. Jeśli zatem Jeziorsko to oczywiście Rafa – Ośrodek, Camping 52, przystań wodna i turystyczna z pełnym zapleczem oraz infrastrukturą wypoczynkową i sportową. Z taką właśnie ofertą pokazaliśmy się na łódzkich targach Boatshow.

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Zaprezentowaliśmy głównie ofertę naszego portu, chcąc przybliżyć łodzianom nie tylko przepiękny akwen, ale i zlokalizowaną na nim profesjonalnie przygotowaną marinę jaką dysponujemy. Położona zaledwie 60 km od Łodzi stanowi znakomitą bazę dla weekendowej i wczasowej rekreacji wodnej i turystycznej.
Odczytujemy, że nasz projekt targowy okazał się być trafionym, bo zainteresowanie ofertą było imponujące, począwszy od stacjonowania jednostek, poprzez noclegi i bazę sportową. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze atrakcje wodne. Okazuje się, że nie ma takowych w rejonie Łodzi, więc zapraszaliśmy na komfortowe rejsy, przejażdżki motorowe, wake’a, koło itp. Na targach można było też zapisać się na nasze kursy motorowodne w sezonie 2018! Szkolimy kilka razy w roku, bo im bezpieczniej na wodzie tym lepiej dla wszystkich!

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

W dniu otwarcia swoją obecnością zaszczycił nas gospodarz naszego regionu, pan Burmistrz Andrzej Piątkowski wraz ze swoim zastępcą panem Jackiem Gajewskim. Dziękujemy, że uczestniczyli Państwo z nami w promocji Rafy i regionu.

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Ciekawostką naszej targowej prezentacji było wyścigowe BMW E-46, które dość intrygująco prezentowało się wśród jachtów i żagli. Samochód startuje obecnie w lidze Drift Open i Drift Competition, a Rafa jest sponsorem kierowców w obydwu tych ligach i oddaje swoje barwy do prezentacji rajdowych. Można było otrzymać autograf zawodników i oczywiście zasiąść za kierownicą, co cieszyło głównie dzieci, ale nie tylko…
Szczegóły dotyczące samochodu i kierowców dostępne na facebookowym fanpage’u X Drift - King Team

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Cieszymy się niezmiernie, że odwiedziło nas na targach Boatshow w Łodzi dużo gości, naszych przyjaciół, a także bywalców Rafy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.
Miłym okazało się również zainteresowanie dziennikarzy. Były ciekawe prezentacje i wywiady radiowe.

Posłuchaj wywiadu dla Radia Łódź!

Targi Boatshow 2017

Naszą targową kreację pięknie prezentowało kierownictwo recepcji pani Joanna Miller i pani Agnieszka Wiczewska. Całością wydarzenia zarządzał Manager Igor Stolarek. Odkryciem okazała się współpracująca z nami pani Martyna Kustosz, która czuwała nad oprawą w zakresie PR’u.

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Szczególne podziękowania dla projektanta Pawła Szewczyka za profesjonalne przygotowanie i opracowanie aranżacji graficznej stoiska targowego Rafa - Jeziorsko

Do zobaczenia za rok, na 20 –tych jubileuszowych targach Boatshow 2018!

Targi Boatshow 2017